| Merkki | Ford |
| Malli | Fiesta |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 128000 km |
| Katsastettu | 2025-11-14 |
| Rekisterinumero | XMS-443 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Harmaa |
| Värityyppi | Normaali väri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 4 |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 5.6 l |
| Teho | 60 kW |
| Moottorin tilavuus | 1242 cm3 |
| Omamassa | 1054 kg |
| Kokonaismassa | 1545 kg |
| CO2-päästöt | 129 g/km |
| Päästöluokka | – |
Rahoitus ALKAEN 109 €/kk – jopa ILMAN käsirahaa!
Kaskovapaa rahoitus jopa 16 000 € asti!
Kotiintoimitus 99€ koko Suomeen - Kysy lisää myyjiltämme!
Ostamme autoja! Soita ja tarjoa autoasi numerossa 045 1644188
Tutustu myös muihin vaihtoautoihimme osoitteessa sara-auto.fi.
| Merkki | Ford |
| Malli | Fiesta |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 128000 km |
| Katsastettu | 2025-11-14 |
| Rekisterinumero | XMS-443 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Harmaa |
| Värityyppi | Normaali väri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 4 |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 5.6 l |
| Teho | 60 kW |
| Moottorin tilavuus | 1242 cm3 |
| Omamassa | 1054 kg |
| Kokonaismassa | 1545 kg |
| CO2-päästöt | 129 g/km |
| Päästöluokka | – |
Rahoitus ALKAEN 109 €/kk – jopa ILMAN käsirahaa!
Kaskovapaa rahoitus jopa 16 000 € asti!
Kotiintoimitus 99€ koko Suomeen - Kysy lisää myyjiltämme!
Ostamme autoja! Soita ja tarjoa autoasi numerossa 045 1644188
Tutustu myös muihin vaihtoautoihimme osoitteessa sara-auto.fi.