| Merkki | Kia |
| Malli | Venga |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 179000 km |
| Katsastettu | 2026-03-05 |
| Rekisterinumero | XRY-565 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Ruskea |
| Värityyppi | Normaali väri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 4 |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 5.9 l |
| Teho | 66.2 kW |
| Moottorin tilavuus | 1396 cm3 |
| Omamassa | 1253 kg |
| Kokonaismassa | – kg |
| CO2-päästöt | 136 g/km |
| Päästöluokka | – |
Rahoitus ALKAEN 99 €/kk – jopa ILMAN käsirahaa!
Kaskovapaa rahoitus jopa 16 000 € asti!
Kotiintoimitus 99€ koko Suomeen - Kysy lisää myyjiltämme!
Ostamme autoja! Soita ja tarjoa autoasi numerossa 045 1644188
Tutustu myös muihin vaihtoautoihimme osoitteessa sara-auto.fi.
| Merkki | Kia |
| Malli | Venga |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 179000 km |
| Katsastettu | 2026-03-05 |
| Rekisterinumero | XRY-565 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Ruskea |
| Värityyppi | Normaali väri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 4 |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 5.9 l |
| Teho | 66.2 kW |
| Moottorin tilavuus | 1396 cm3 |
| Omamassa | 1253 kg |
| Kokonaismassa | – kg |
| CO2-päästöt | 136 g/km |
| Päästöluokka | – |
Rahoitus ALKAEN 99 €/kk – jopa ILMAN käsirahaa!
Kaskovapaa rahoitus jopa 16 000 € asti!
Kotiintoimitus 99€ koko Suomeen - Kysy lisää myyjiltämme!
Ostamme autoja! Soita ja tarjoa autoasi numerossa 045 1644188
Tutustu myös muihin vaihtoautoihimme osoitteessa sara-auto.fi.