| Merkki | Nissan |
| Malli | Qashqai |
| Korimalli | Maastoauto / SUV |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 204000 km |
| Katsastettu | 2026-05-08 |
| Rekisterinumero | JIO-623 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Harmaa |
| Värityyppi | Metalliväri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 5 |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 5.9 l |
| Teho | 86 kW |
| Moottorin tilavuus | 1598 cm3 |
| Omamassa | 1419 kg |
| Kokonaismassa | – kg |
| CO2-päästöt | 139 g/km |
| Päästöluokka | – |
| Merkki | Nissan |
| Malli | Qashqai |
| Korimalli | Maastoauto / SUV |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 204000 km |
| Katsastettu | 2026-05-08 |
| Rekisterinumero | JIO-623 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Harmaa |
| Värityyppi | Metalliväri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 5 |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 5.9 l |
| Teho | 86 kW |
| Moottorin tilavuus | 1598 cm3 |
| Omamassa | 1419 kg |
| Kokonaismassa | – kg |
| CO2-päästöt | 139 g/km |
| Päästöluokka | – |