| Merkki | Ford |
| Malli | Focus |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 214000 km |
| Katsastettu | 2026-05-26 |
| Rekisterinumero | BVY-845 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Valkoinen |
| Värityyppi | Normaali väri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | – |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 6.7 l |
| Teho | 74 kW |
| Moottorin tilavuus | 1596 cm3 |
| Omamassa | 1249 kg |
| Kokonaismassa | 1895 kg |
| CO2-päästöt | 159 g/km |
| Päästöluokka | – |
| Merkki | Ford |
| Malli | Focus |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 214000 km |
| Katsastettu | 2026-05-26 |
| Rekisterinumero | BVY-845 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Valkoinen |
| Värityyppi | Normaali väri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | – |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 6.7 l |
| Teho | 74 kW |
| Moottorin tilavuus | 1596 cm3 |
| Omamassa | 1249 kg |
| Kokonaismassa | 1895 kg |
| CO2-päästöt | 159 g/km |
| Päästöluokka | – |