| Merkki | Mercedes-Benz |
| Malli | E |
| Korimalli | Sedan |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 448000 km |
| Katsastettu | 2026-04-09 |
| Rekisterinumero | LZH-623 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Takaveto |
| Väri | Valkoinen |
| Värityyppi | Metalliväri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 4 |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 5.5 l |
| Teho | 100 kW |
| Moottorin tilavuus | 2143 cm3 |
| Omamassa | 1735 kg |
| Kokonaismassa | 2270 kg |
| CO2-päästöt | 145 g/km |
| Päästöluokka | – |
Rahoitus ALKAEN 129 €/kk – jopa ILMAN käsirahaa!
Kaskovapaa rahoitus jopa 16 000 € asti!
Kotiintoimitus 99€ koko Suomeen - Kysy lisää myyjiltämme!
Suomi-auto
Huoltokirja
Kahdet renkaat
ILS-ajovalot
Vetokoukku
Vakionopeudensäädin
Lohkolämmitin sisätilanpistokkeella
Sähkösäätöiset istuimet edessä
Aut. ilmastointi
Isofix-valmius
Bluetooth handsfree
Monitoimiohjauspyörä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Penkinlämmittimet
Lukkiutumattomat jarrut(ABS)
Luistonestojärjestelmä
Ajotietokone
Keskuslukitus(kaukosäätöinen)
Ajonvakautusjärjestelmä
Ostamme autoja! Soita ja tarjoa autoasi numerossa 045 1644188
Tutustu myös muihin vaihtoautoihimme osoitteessa sara-auto.fi.
| Merkki | Mercedes-Benz |
| Malli | E |
| Korimalli | Sedan |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 448000 km |
| Katsastettu | 2026-04-09 |
| Rekisterinumero | LZH-623 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Takaveto |
| Väri | Valkoinen |
| Värityyppi | Metalliväri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 4 |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 5.5 l |
| Teho | 100 kW |
| Moottorin tilavuus | 2143 cm3 |
| Omamassa | 1735 kg |
| Kokonaismassa | 2270 kg |
| CO2-päästöt | 145 g/km |
| Päästöluokka | – |
Rahoitus ALKAEN 129 €/kk – jopa ILMAN käsirahaa!
Kaskovapaa rahoitus jopa 16 000 € asti!
Kotiintoimitus 99€ koko Suomeen - Kysy lisää myyjiltämme!
Suomi-auto
Huoltokirja
Kahdet renkaat
ILS-ajovalot
Vetokoukku
Vakionopeudensäädin
Lohkolämmitin sisätilanpistokkeella
Sähkösäätöiset istuimet edessä
Aut. ilmastointi
Isofix-valmius
Bluetooth handsfree
Monitoimiohjauspyörä
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Penkinlämmittimet
Lukkiutumattomat jarrut(ABS)
Luistonestojärjestelmä
Ajotietokone
Keskuslukitus(kaukosäätöinen)
Ajonvakautusjärjestelmä
Ostamme autoja! Soita ja tarjoa autoasi numerossa 045 1644188
Tutustu myös muihin vaihtoautoihimme osoitteessa sara-auto.fi.