| Merkki | Kia |
| Malli | Rio |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 147000 km |
| Katsastettu | 2024-09-13 |
| Rekisterinumero | OXN-316 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Valkoinen |
| Värityyppi | Normaali väri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 5 |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 6.4 l |
| Teho | 62 kW |
| Moottorin tilavuus | 1248 cm3 |
| Omamassa | 1110 kg |
| Kokonaismassa | 1560 kg |
| CO2-päästöt | 139 g/km |
| Päästöluokka | – |
Rahoitus ALKAEN 139 €/kk – jopa ILMAN käsirahaa!
Kaskovapaa rahoitus jopa 16 000 € asti!
Kotiintoimitus 99€ koko Suomeen - Kysy lisää myyjiltämme!
Suomi-auto
Huoltokirja (Korroosionestohuolto 2025)
Kahdet renkaat
Ilmastointi
Lämmitettävä ohjauspyörä
Vakionopeudensäädin
Aux-in audio
Bluetooth handsfree
Lohkolämmitin sisätilanpistokkeella
Penkinlämmittimet
Keskuslukitus(kaukosäätöinen)
Ajotietokone
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Kaadettavat takaistuimet
Monitoimiohjauspyörä
Ajonvakautusjärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut(ABS)
Luistonestojärjestelmä
Turvatyynyt
Keskuslukitus(kaukosäätöinen)
Ostamme autoja! Soita ja tarjoa autoasi numerossa 045 1644188
Tutustu myös muihin vaihtoautoihimme osoitteessa sara-auto.fi.
| Merkki | Kia |
| Malli | Rio |
| Korimalli | Viistoperä |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 147000 km |
| Katsastettu | 2024-09-13 |
| Rekisterinumero | OXN-316 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Valkoinen |
| Värityyppi | Normaali väri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 5 |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 6.4 l |
| Teho | 62 kW |
| Moottorin tilavuus | 1248 cm3 |
| Omamassa | 1110 kg |
| Kokonaismassa | 1560 kg |
| CO2-päästöt | 139 g/km |
| Päästöluokka | – |
Rahoitus ALKAEN 139 €/kk – jopa ILMAN käsirahaa!
Kaskovapaa rahoitus jopa 16 000 € asti!
Kotiintoimitus 99€ koko Suomeen - Kysy lisää myyjiltämme!
Suomi-auto
Huoltokirja (Korroosionestohuolto 2025)
Kahdet renkaat
Ilmastointi
Lämmitettävä ohjauspyörä
Vakionopeudensäädin
Aux-in audio
Bluetooth handsfree
Lohkolämmitin sisätilanpistokkeella
Penkinlämmittimet
Keskuslukitus(kaukosäätöinen)
Ajotietokone
Sähkökäyttöiset ikkunat
Sähköpeilit
Kaadettavat takaistuimet
Monitoimiohjauspyörä
Ajonvakautusjärjestelmä
Lukkiutumattomat jarrut(ABS)
Luistonestojärjestelmä
Turvatyynyt
Keskuslukitus(kaukosäätöinen)
Ostamme autoja! Soita ja tarjoa autoasi numerossa 045 1644188
Tutustu myös muihin vaihtoautoihimme osoitteessa sara-auto.fi.