| Merkki | BMW |
| Malli | X3 |
| Korimalli | Maastoauto / SUV |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 238000 km |
| Katsastettu | 2026-02-26 |
| Rekisterinumero | LZX-239 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
| Väri | Valkoinen |
| Värityyppi | Normaali väri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 4 |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 5.6 l |
| Teho | 135 kW |
| Moottorin tilavuus | 1995 cm3 |
| Omamassa | 1800 kg |
| Kokonaismassa | 2315 kg |
| CO2-päästöt | 147 g/km |
| Päästöluokka | – |
Rahoitus ALKAEN 209€/kk – jopa ILMAN käsirahaa!
Kaskovapaa rahoitus jopa 16 000 € asti!
Kotiintoimitus 99€ koko Suomeen - Kysy lisää myyjiltämme!
Suomi-auto
Huoltokirja
Kahdet renkaat
Vakionopeudensäädin
Sporttipenkit
Musta sisäkatto
Monitoimiohjauspyörä
Webasto
Kaadettavat takaistuimet
Penkinlämmittimet
Sadetunnistin
Pysäköintitutka
Isofix-valmius
DSC ajovakaudenhallintajärjestelmä,
Dynaaminen luistonvalvonta (DTC)
Ilmastointiautomatiikka
Huoltotarpeenilmaisin
Alamäkihidastin (HDC)
Sähkötoimiset ikkunat mukavuustoiminnolla
Nahkaohjauspyörä
Automaattinen Start/Stop toiminto
Runflat-indikaattori
Start-/stop-näppäin
AUX-In liitäntä
Radio BMW Professional
Ostamme autoja! Soita ja tarjoa autoasi numerossa 045 1644188
Tutustu myös muihin vaihtoautoihimme osoitteessa sara-auto.fi.
| Merkki | BMW |
| Malli | X3 |
| Korimalli | Maastoauto / SUV |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 238000 km |
| Katsastettu | 2026-02-26 |
| Rekisterinumero | LZX-239 |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Vetotapa | Neliveto |
| Väri | Valkoinen |
| Värityyppi | Normaali väri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 4 |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 5.6 l |
| Teho | 135 kW |
| Moottorin tilavuus | 1995 cm3 |
| Omamassa | 1800 kg |
| Kokonaismassa | 2315 kg |
| CO2-päästöt | 147 g/km |
| Päästöluokka | – |
Rahoitus ALKAEN 209€/kk – jopa ILMAN käsirahaa!
Kaskovapaa rahoitus jopa 16 000 € asti!
Kotiintoimitus 99€ koko Suomeen - Kysy lisää myyjiltämme!
Suomi-auto
Huoltokirja
Kahdet renkaat
Vakionopeudensäädin
Sporttipenkit
Musta sisäkatto
Monitoimiohjauspyörä
Webasto
Kaadettavat takaistuimet
Penkinlämmittimet
Sadetunnistin
Pysäköintitutka
Isofix-valmius
DSC ajovakaudenhallintajärjestelmä,
Dynaaminen luistonvalvonta (DTC)
Ilmastointiautomatiikka
Huoltotarpeenilmaisin
Alamäkihidastin (HDC)
Sähkötoimiset ikkunat mukavuustoiminnolla
Nahkaohjauspyörä
Automaattinen Start/Stop toiminto
Runflat-indikaattori
Start-/stop-näppäin
AUX-In liitäntä
Radio BMW Professional
Ostamme autoja! Soita ja tarjoa autoasi numerossa 045 1644188
Tutustu myös muihin vaihtoautoihimme osoitteessa sara-auto.fi.