| Merkki | Skoda |
| Malli | Octavia |
| Korimalli | Farmari |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 211000 km |
| Katsastettu | 2026-01-19 |
| Rekisterinumero | YIS-369 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Valkoinen |
| Värityyppi | Normaali väri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 4 |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 5.1 l |
| Teho | 77 kW |
| Moottorin tilavuus | 1197 cm3 |
| Omamassa | 1252 kg |
| Kokonaismassa | – kg |
| CO2-päästöt | 117 g/km |
| Päästöluokka | – |
Rahoitus ALKAEN 119 €/kk – jopa ILMAN käsirahaa!
Kaskovapaa rahoitus jopa 16 000 € asti!
Kotiintoimitus 99€ koko Suomeen - Kysy lisää myyjiltämme!
Ostamme autoja! Soita ja tarjoa autoasi numerossa 045 1644188
Tutustu myös muihin vaihtoautoihimme osoitteessa sara-auto.fi.
| Merkki | Skoda |
| Malli | Octavia |
| Korimalli | Farmari |
| Ajoneuvolaji | Henkilöauto |
| Mittarilukema | 211000 km |
| Katsastettu | 2026-01-19 |
| Rekisterinumero | YIS-369 |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Vetotapa | Etuveto |
| Väri | Valkoinen |
| Värityyppi | Normaali väri |
| Henkilömäärä | 5 |
| Ovien määrä | 4 |
| Sijainti | Oulu |
| Keskikulutus | 5.1 l |
| Teho | 77 kW |
| Moottorin tilavuus | 1197 cm3 |
| Omamassa | 1252 kg |
| Kokonaismassa | – kg |
| CO2-päästöt | 117 g/km |
| Päästöluokka | – |
Rahoitus ALKAEN 119 €/kk – jopa ILMAN käsirahaa!
Kaskovapaa rahoitus jopa 16 000 € asti!
Kotiintoimitus 99€ koko Suomeen - Kysy lisää myyjiltämme!
Ostamme autoja! Soita ja tarjoa autoasi numerossa 045 1644188
Tutustu myös muihin vaihtoautoihimme osoitteessa sara-auto.fi.